Ciało po ciąży – Kalisz

Ciało kobiety po urodzeniu dziecka diametralnie się zmienia. W wyniku rozciągania się skóry pojawiają się rozstępy (zwłaszcza na brzuchu), czyli czerwone lub fioletowe smugi, które z czasem mogą stać się delikatnie jaśniejsze. Co więcej, skóra traci elastyczność. Te zmiany mogą bardzo negatywnie wpływać na samopoczucie młodych mam.

Doskonale rozumiemy, że każda kobieta chce się czuć dobrze w swojej skórze. Dlatego przygotowaliśmy specjalistyczne zabiegi na brzuch po ciąży. Za pomocą nowoczesnych technologii pomagamy kobietom, które chcą pozbyć się rozstępów i blizn.

Jakie zabiegi na brzuch po ciąży polecamy?

Każda kobieta ma w sobie piękno, które można wydobyć za pomocą nowoczesnych procedur kosmetycznych. W naszym gabinecie w Kaliszu pomagamy wrócić do formy wszystkim kobietom, które urodziły dzieci. Wśród najpopularniejszych zabiegów a poprawę skóry po ciąży polecamy przede wszystkim Mezotix, Alma SpaDeep, BLOOMEA.

Co więcej, w naszej klinice istnieje możliwość wykonania rewolucyjnego zabiegu ONDA, który redukuje tkankę tłuszczową. Za pomocą fal elektromagnetycznych o odpowiedniej długości (aż 2,45 GHz) docieramy do głębokich warstw skóry. Jest to jedna z najskuteczniejszych procedur o potwierdzonym działaniu. Idealnie sprawdza się do modelowania sylwetki po ciąży.

Chcesz odzyskać piękne ciało sprzed ciąży? W naszej klinie pomożemy Ci z rozstępami i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Korzystamy z najnowocześniejszych metod o wysokim stopniu efektywności i bezpieczeństwa. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę już dziś!