Zabiegi na twarz i szyję

Skóra twarzy wymaga szczególnej pielęgnacji. Odpowiednie kosmetyki i specjalistyczne zabiegi mogą nie tylko poprawić kondycję cery, lecz spowolnić procesy starzenia. W Onde Clinic dopasowujemy pielęgnację indywidualnie. Zależy nam na tym, aby każda osoba miała możliwość zadbania o swoją skórę na najwyższym poziomie. Dlatego łączymy wiedzę, doświadczenie i nowoczesne technologie. 

Zabiegi na twarz

Zapraszamy do świata piękna, w którym królują skuteczne rozwiązania. Jako jedyna klinika w Wielkopolsce wykonujemy szereg zabiegów na skórę twarzy przy użyciu nowoczesnych urządzeń. To właśnie dzięki nam pacjenci mogą skutecznie walczyć z trądzikiem, przebarwieniami, bliznami, czy zmarszczkami. Działamy kompleksowo, a decyzję o konkretnym zabiegu podejmujemy po wnikliwych konsultacjach i oględzinach skóry. Dzięki temu mamy pewność, że cera jest odżywiona i odpowiednio nawilżona.

Jakie zabiegi możesz u nas wykonać?

Jeśli borykasz się z licznymi przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi, zalecamy pakiet zabiegów Mezotix, Alma SpaDeep, BLOOMEA. Na wiotką skórę, na przykład w okolicy policzków lub podbródka, najlepsza okazuje się Alma SpaDeep. Blizny potrądzikowe można skutecznie zredukować przy pomocy Alma pixel RF, która w połączeniu z falą uderzeniową daje niezwykłe efekty. Osobom, które chcą zatrzymać procesy starzenia się skóry, polecamy SINAPSI, BLOOMEA oraz Alma Spadeep. Co więcej, wykonujemy relaksacyjny i odmładzający masaż Kobido. 

Chcesz zadbać o skórę twarzy? Skontaktuj się z nami i zaufaj naszym specjalistom. To najlepszy prezent dla Twojej cery!

Profesjonalistka wykonuje zabiegi na twarz i szyję

Sprawdź ofertę