Onda

Onda

Pokazanie urządzenia do wykonywania zabiegu Onda
Pacjentka ma wykonywany zabieg Onda

Odkryj zupełnie nowy wymiar wyszczuplenia i ujędrnienia dzięki CoolWavesTM
Zabieg ONDA, który pokochały gwiazdy!
Unikalna technologia oparta na mikrofalach, które usuwają cellulit oraz redukują tkankę tłuszczową napinając przy tym zwiotczałą skórę.


CoolWavesTM to mikrofale, których częstotliwość wynosi 2,45 GHz – dzięki czemu działamy na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej. Przy takiej częstotliwości tkanka skórna dla przepływu energii jest praktycznie „przezroczysta”, dzięki temu unikamy nadmiernego nagrzania zewnętrznej warstwy skóry, która przez cały czas pozostaje chłodna.

ONDA wyposażona jest w dwie głowice, które penetrują na różnych głębokościach tkanek i używane są zależnie od problemu Klienta.
Redukcja cellulitu – dzięki specjalnej głowicy, która działa płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne wyeliminowanie nawet zaawansowanego cellulitu.
Redukcja tkanki tłuszczowej – mikrofale CoolwavesTM działają głęboko i precyzyjnie na błony komórek tłuszczowych, rozbijają je, a następnie usuwają z organizmu w naturalnych procesach
metabolicznych. Onda sprawdza się przy miejscowo nagromadzonej tkance tłuszczowej – trudnej do zredukowania ćwiczeniami i dietą
Ujędrnianie skóry – mikrofale emitowane przez urządzenie ONDA wywołują skrócenie włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowych, prowadząc do ujędrnienia oraz odmłodzenia skóry
Jako jedyni w południowej Wielkopolsce oferujemy zabieg ONDA.

Podstawowe informacje

czas trwania40-60 minut – jedna partia ciała
część ciałapole zabiegowe 10x15cm – pośladki, brzuch, uda, boczki, ramiona, twarz, kolana
inwazyjnośćnie
sugerowana liczba zabiegówsugerowana ilość 2-4 (1 zabieg co 3 tygodnie)

efekty

Pacjentka przed zabiegiem, ukazanie efektu przed zabiegiem
Ukazanie efektu po zabiegu

po 1 zabiegu

Ta przełomowa technologia pozwala na osiągniecie spektakularnych efektów w szybkim czasie.
Urządzenie ONDA firmy Deka jednocześnie wyszczupla ciało, redukuje cellulit, a także ujędrnia skórę i zwiększa jej sprężystość poprzez stymulowanie kurczenia się włókien kolagenowych oraz produkcję nowego kolagenu. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

Ukazanie efektu po 3/4 tygodniach
Efekty po jednym zabiegu

po 1 zabiegu

Ostateczny efekt zabiegu widoczny jest po 3/4 tygodniach. W tym czasie w organizmie zachodzą naturalne procesy metaboliczne.

Już po 6 godzinach od zabiegu Onda od komórki tłuszczowej zaczynają oddzielać się mikropęcherzyki tłuszczu. Powoduje to napływ monocytów, które otaczają uszkodzoną komórkę tłuszczową
i w ciągu 4 tygodni pożerają ją całkowicie.

częste pytania