Primelase Excellence

Zapomnij o regularnej depilacji, wrastających się włoskach i podrażnieniach. Poznaj bezbolesną i szybką epilację PRIMELASE Excellence.

Primelase to jeden z najnowocześniejszych laserów na świecie – cechuje go komfort, bezpieczeństwo i niezwykła skuteczność.

Producentem Primelase Excellence jest hiszpańska marka Cocoon Medical.
Jest to laser diodowy o bardzo wysokiej mocy – aż do 4800 W. Wysoka moc oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwalają na zabiegi impulsami od 3 ms. Osiągamy dzięki temu odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszków włosowych, bez wpływu na skórę.
PRIMELASE posiada dwa tryby pracy – statyczny i dynamiczny pozwalają na jeszcze bardziej skuteczne i szybsze działanie lasera! Depilacja pach trwa mniej niż minutę!

Podstawowe informacje

czas trwania10 – 60 minut – jedna partia ciała
część ciałanogi, bikini, pachy, brzuch, tors, plecy, twarz
inwazyjnośćnie
sugerowana liczba zabiegów4-6 (co 4-6 tygodni)

Primelase to jeden z najnowocześniejszych laserów na świecie – cechuje go komfort, bezpieczeństwo i niezwykła skuteczność.


Laser depiluje również jasny, rudy i cienki włos oraz posiada wbudowany doskonały system chłodzenia Crystal Freeze, redukując do minimum odczucia bólowe. Najmniej bolesny laser do epilacji na rynku.


To zabieg nie tylko dla Pań! Dzięki Primelase Excellence Panowie mogą przerzedzić swoje owłosienie lub całkowicie się go pozbyć na różnych obszarach ciała.

częste pytania