Zespół

Weronika

Mgr. Kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Opolskiego oraz AWF we Wrocławiu. Ze szczególna pasją wykonuje zabiegi upiększające i pielęgnacyjne twarzy. Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta, stawiając na pierwszym miejscu jego zadowolenie z uzyskanych efektów terapii oraz jego komfort, bezpieczeństwo i prywatność.

Stale rozwija swoje umiejętności i poszerza swoją wiedzę zaskakując nas najnowszymi trendami i nowinkami z zakresu medycyny
i kosmetologii estetycznej.

Prywatnie miłośniczka zwierząt, która zawsze dba o ty by żyło im się lepiej.

Marta

Z wykształcenia dietetyk jednak swoje doświadczenie zawodowe ukierunkowała głównie w medycynie i kosmetologii estetycznej. Od wielu lat wykonuje nieinwazyjne zabiegi wyszczuplające ciało
i redukujące oznaki starzenia. Posiada ogromne doświadczenie w pracy na najnowocześniejszych urządzeniach.

Nie znikający uśmiech
z twarzy zdecydowanie ułatwia jej relację
z klientem. Jej pasją jest gotowanie, chętnie porozmawia z Tobą o zdrowym odżywianiu
i doradzi co jeść by efekty zabiegów były jeszcze bardziej zdumiewające.

Agata

Ukończyła studia na kierunku Kosmetologia na Akademii Kaliskiej. Codziennie zagląda do książek i czasopism z branży kosmetologii estetycznej. Oprócz wiedzy teoretycznej posiada duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów wyszczuplających oraz pielęgnacyjnych na twarz i stale podnosi swoje kompetencje.

Jest specjalistką w obsłudze Klienta. Praca
z ludźmi daje jej wielką satysfakcje.
Z przyjemnością doradza i znajduje Klientom najdogodniejsze terminy. Lubi piesze wędrówki i jazdę na rowerze – do aktywnego trybu życia namawia również naszych Klientów.