Zespół

Weronika

Mgr. Kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Opolskiego oraz AWF we Wrocławiu. Ze szczególna pasją wykonuje zabiegi upiększające i pielęgnacyjne twarzy. Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta, stawiając na pierwszym miejscu jego zadowolenie z uzyskanych efektów terapii oraz jego komfort, bezpieczeństwo i prywatność. Specjalizuje się w mezoterapii igłowej oraz stymulatorach tkankowych.

Stale poszerza swoją wiedzę zaskakując nas najnowszymi trendami i nowinkami z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej.

Prywatnie miłośniczka zwierząt, która zawsze dba o ty by żyło im się lepiej.

Basia

Basia to licencjonowany kosmetolog oraz magister zdrowia publicznego. Nie znikający uśmiech z twarzy zdecydowanie ułatwia jej relację z klientem. Z pasją układa pacjentom terapie wyszczuplające i redukujące cellulit. Codziennie zagląda do książek i czasopism
z branży kosmetologii estetycznej. W wolnym czasie podróżuje ponieważ uwielbia poznawać nowych ludzi i miejsca.

Klaudia S.

Technik usług kosmetycznych. Od kilku lat wykonuje skuteczne zabiegi wyszczuplające na ciało. Dbanie o sylwetki pacjentów to jej ulubione zajęcie.

Lubi jazdę na rowerze i pływanie – do aktywnego trybu życia namawia również naszych Klientów. Praca z ludźmi przynosi jej wielką satysfakcje. Dokładnie słucha aby odpowiedzieć na indywidualne potrzeby naszych pacjentów.