Zabiegi na ciało

Rozstępy, wiotka skóra, cellulit nadmierne odkładanie się tkanki tłuszczowej – to wszystko może w znaczący sposób obniżyć pewność siebie. W Onde Clinic dbamy o ciało naszych klientów w sposób kompleksowy. Zapraszamy na zabiegi, które wysmuklą sylwetkę, pozwolą wrócić do form sprzed ciąży, a także ułatwią usuwanie rozstępów. To wszystko przy użyciu skutecznych technologii. 

Zabiegi na ciało w Onde Clinic

Podstawą naszej działalności są: wiedza, doświadczenie i znajomość nowoczesnych technologii. To wszystko sprawia, że nasz personel pomoże każdej osobie w doborze najbardziej odpowiednich zabiegów. Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, aby nasi pacjenci mogli poczuć się pięknie w swojej własnej skórze. 

Do najpopularniejszych zabiegów na ciało zaliczają się:

  • Modelowanie sylwetki. W tym wypadku warto wykorzystać zabiegi Onde i Schwarzy, które pozwalają zniwelować tkankę tłuszczową i sprawiają, że sylwetka jest wyszczuplona,
  • Usuwanie cellulitu. Wiele osób boryka się z problemem nieestetycznej pomarszczonej skóry, która występuje najczęściej na pośladkach, udach, ramionach, czy brzuchu. Aby usunąć cellulit, korzystamy ze skutecznej fali uderzeniowej Storz Medical.
  • Usuwanie rozstępów. Z tym problemem boryka się wiele osób, a szczególnie kobiety po ciąży. Rozciągnięta skóra bardzo często pojawia się na udach i na brzuchu. Dzięki naszym zabiegom Alma SpaDeep można zniwelować ich widoczność i poprawić stan skóry.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na konsultacje. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni zabieg i pomogą odzyskać pewność siebie.

Grupa kobiet, które cieszą się z własnej postury

Sprawdź ofertę