Storz

Storz

Pacjent ma wykonywany zabieg Storz przez profesjonalistę
Maszyny do wykonywania zabiegu Storz

Zabieg Storz Medical , wykorzystujący działanie fal akustycznych (Acoustic Wave Therapy -AWT) to innowacyjna, niezwykle skuteczna metoda usuwania cellulitu oraz miejscowego nadmiaru tkanki
tłuszczowej.
Storz Medical to pogromca cellulitu. Fale AWT skierowane w miejsce problemu, czyli w nadmiar tkanki tłuszczowej skumulowanej w formie nieestetycznego cellulitu skutkują pobudzeniem komórek do
naturalnej, intensywnej regeneracji oraz inicjują przebudowę kolagenu. Każdy zabieg poprzedzony i zakończony jest drenażem limfatycznym.

Fala uderzeniowa Storz Medical

Ze względu na wysoką skuteczność zabieg Storz Medical stosujemy także do niwelowania wiotkości skóry oraz do modelowania sylwetki.
Jako jedyni w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy zabiegi Storz Medical na ciało oraz twarz. Ta szwajcarska technologia świetnie radzi sobie z oznakami starzenia, wiotką skórą na twarzy i przebarwieniami. Fala akustyczna ma za zadanie stymulować mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych. Tkanki stają się uelastycznione, a skóra jędrna i napięta.

Podstawowe informacje

czas trwania40 – 60 minut – jedna partia ciała
część ciałapole zabiegowe : pośladki, brzuch, uda, boczki, ramiona, twarz
inwazyjnośćnie
sugerowana liczba zabiegówsugerowana ilość 5-8 (1 zabieg co 3 -5 dni)

efekty

Efekty po jednym zabiegu Storz
Efekty po jednym zabiegu Storz

po 1 zabiegu

Twarz
Zabiegi falą akustyczną są odpowiednie dla pacjentów w każdym wieku. W ten sposób odzyskują naturalną elastyczność i napięcie skóry twarzy, a obwód podbródka zmniejszeniu. Mniej widocznie są również cienie pod oczami. Terapia jest szybka, bezbolesna i skuteczna.

Efekty po jednym zabiegu Storz
Efekty po jednym zabiegu Storz

po 1 zabiegu

Ciało
– zmniejszenie obwodu ciała
– redukcja cellulitu
– redukcja wiotkiej skóry
– zmniejszenie nadmiaru tkanki tłuszczowej
– redukcja obrzęków

częste pytania