Depilacja laserowa i zabiegi Primelase Excellence – Kalisz

Marzysz o trwałym zahamowaniu wzrostu włosków? Odpowiedzią będzie depilacja laserowa. Zabieg Primelase Excellence pozwoli zapomnieć o regularnym usuwaniu nadmiernego owłosienia i podrażnieniach. To obecnie najskuteczniejsza metoda, by zapewnić sobie gładką skórę i raz na zawsze pozbyć się maszynki do golenia.

Zabieg Primelase Excellence – skuteczna metoda w walce z owłosieniem

Depilacja laserowa to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej kobiet i mężczyzn. Od teraz możesz skorzystać z zabiegu Primelase Excellence, czyli diodowego laseru renomowanej, hiszpańskiej marki Cocoon Medical. Depilacja, przy użyciu tego sprzętu jest bezpieczna, skuteczna i co ważne – szybka. Usuwanie owłosienia z pach trwa mniej niż minutę.

Zabieg laserem Primelase Excellence zapewnia trwałe niszczenie mieszków włosowych, a jednocześnie nie ma on negatywnego wpływu na skórę. To właśnie sprawia, że depilacja laserowa jest komfortowa, nie ma skutków ubocznych. Dodatkowo, według klientów jest to bardzo komfortowy i bezbolesny zabieg. Laser posiada funkcję chłodzenia kontaktowego.