Sieradz: skuteczne zabiegi na bryczesy w OndeClinic!

Bryczesy to problem wielu kobiet. Tkanka tłuszczowa odkładająca się w okolicy ud i bioder zaburza proporcję sylwetki. Mamy jednak na to rozwiązanie. Poznaj nasze zabiegi na bryczesy i ciesz się piękną figurą!

Zabiegi na bryczesy, jak Onda, są bardzo skuteczne ponieważ działają na głębokie warstwy tkanki tłuszczowej skutecznie ją rozbijając, a tym samym ułatwiają usuwanie jej z organizmu. Dodaj do niego zabieg Storz, który redukuje cellulit, a twoje nogi zyskają młodszy wygląd natychmiastowo. Zabiegi przynoszą szybkie rezultaty i nie musisz w nie wkładać żadnego wysiłku.

Zabiegi dla kobiet po ciąży – prosty sposób na powrót do formy

Naszą ofertę kierujemy również do świeżo upieczonych mam, które chcą zadbać o swoją sylwetkę, ale mają ograniczony czas. Wykonujemy zabiegi na brzuch po ciąży, których celem jest likwidacja luźnej skóry, poprawa jędrności oraz jej uelastycznienie. Dodatkowo likwidujemy rozstępy po ciąży, które to właśnie najczęściej pojawiają się w tej okolicy ciała. Wykonamy dla Ciebie: zabieg Storz, Onda oraz inne, które uznamy za najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.

Już dziś umów się na zabieg, by osiągnąć sylwetkę marzeń.