Usuwanie blizn i rozstepów, poprawa stanu skóry – Kalisz

Blizny potrądzikowe to zmiany skórne pozostawione po trądziku, które mogą mieć różne formy i stopień nasilenia. Są wynikiem procesu gojenia się skóry. Istnieją różne rodzaje blizn potrądzikowych, takie jak blizny płytkie, wgłębienie, wypukłe lub czerwone plamy.

Rozstępy to także zmiany występujące na ciele zwykle w postaci smug lub pasm o różnej długości. Ich pojawienie się jest skutkiem uszkodzenia elastycznych włókien w skórze, co często ma miejsce w wyniku gwałtownego rozciągania skóry. Najczęściej rozstępy pojawiają się na brzuchu, udach, pośladkach i piersiach, zwłaszcza u kobiet w okresie ciąży, podczas wzrostu wagi lub szybkiego wzrostu ciała.

Skuteczne usuwanie blizn i rozstępów

Zarówno blizny, jak i rozstępy są trudne do usunięcia lub zredukowania w warunkach domowych. ONDE Clinic to miejsce, które pomoże Ci zadbać o skórę za pomocą nowoczesnych technologii. Usuwanie blizn potrądzikowych i usuwanie rozstępów przy pomocy Mezotix, Alma SpaDeep, BLOOMEA to sposób na walkę z procesami wpływającymi na pogarszający się stan skóry.

Jako renomowany gabinet korzystamy z innowacyjnych rozwiązań o wysokim stopniu bezpieczeństwa. W naszej klinice przeprowadzamy m.in. usuwanie blizn potrądzikowych, dzięki czemu odzyskasz pewność siebie i będziesz zachwycać gładką skórą twarzy. To wszystko zasługa nowoczesnych zabiegów wykorzystujących fale radiowe oraz mikroplazmę.

Zapraszamy do kontaktu! Pomożemy Ci odzyskać piękny wygląd skóry.