Kompleksowe zabiegi dla ciała i twarzy – Kalisz

Zmarszczki palacza to jedna z wielu szkodliwych konsekwencji palenia papierosów, a jednocześnie widoczny efekt starzenia się skóry u palaczy. Pojawiają się głównie wokół ust i wpływają na wygląd całej twarzy. Do ich powstawania przyczyniają się toksyny, obniżone ukrwienie skóry, częsta ekspozycja na dym i marszczenie okolicy ust podczas palenia.

Jednym z najlepszych sposobów na zmniejszenie ryzyka powstawania tych zmarszczek i poprawę stanu skóry jest rzucenie palenia i unikanie ekspozycji na dym papierosowy. To jednak nie sprawi, że już istniejące zmarszczki całkowicie znikną. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób, które pragną zadbać o wygląd skóry.

Jak pozbyć się zmarszczek palacza?

Jednym z zabiegów, który wykonujemy na zmarszczki palacza, jest Pixel RF, który przywraca skórze jędrność i gładkość. Jest to mechanizm wykorzystujący technologię mikroplazmy i fali radiowej do odmładzania skóry, niwelowania zmarszczek, przebarwień, blizn oraz rozstępów. To właśnie dzięki tej technologii można uzyskać spektakularne rezultaty bez stosowania inwazyjnych procedur z zakresu chirurgii plastycznej.

Zabiegi na zmarszczki palacza warto połączyć z poprawą owalu twarzy. Działając kompleksowo, można znacząco wpłynąć na wygląd skóry twarzy. Jeżeli nie wiesz, która technologia poradzi sobie z Twoim problemem, skontaktuj się z nami. Jako eksperci doskonale wiemy, co będzie dla Ciebie najlepsze!