Zgrabna sylwetka w bezinwazyjny sposób – Kępno i okolice

Marzysz o zgrabnej sylwetce, którą pokrywa jędrna skóra? W takim razie dobrze trafiłaś, bo w Onde Clinic mieszkańcy Kępna mogą wykonać niesamowicie skuteczne zabiegi wyszczuplające.

W naszej klinice wykonasz m.in. zabieg Onda (technologia CoolWavesTM). Zabieg ten nie tylko wyszczupla, ale też redukuje cellulit, ujędrnia skórę, a dodatkowo trwale usuwa komórki tłuszczowe. Onda pobudza też do pracy włókna kolagenowe sprawiając, że skóra zyskuje młodszy wygląd. To najmocniejszy i najskuteczniejszy zabieg wyszczuplająco-modelujący. Warto go wykonywać w połączeniu z zabiegiem Schwarzy, którego zadaniem jest stymulacja mięśni. Zabiegi wykonywane regularnie wspomagają siłę mięśni, w których problemem jest mała masa mięśniowa.

Natomiast jeśli masz problem z miejscowo gromadzącą się tkanką tłuszczową, postaw na zabieg Storz Medical. Jego fale akustyczne skierowane bezpośrednio w miejsce problemu skutecznie rozbijają tkankę tłuszczową tam, gdzie trudno ją usunąć treningami. Zabieg ten można z powodzeniem stosować na wyszczuplenie innych partii ciała – to również zabieg ujędrniający na twarz.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Zadzwoń do nas i umów się już dziś!

Zobacz również zabieg redukcji tkanki tłuszczowej zabiegi Kępno