Idealny prezent pod choinkę

Już za miesiąc spotkamy się przy choince by obdarować naszych bliskim prezentami. Jaki będzie ten prezent idealny? Mamy kilka pomysłów.

W obecnych czasach każdy pędzi i mało czasu poświęca sobie. Dlatego prezent w postaci „chwila dla siebie” będzie wyjątkowy.
W Onde Clinic wiemy jak zadbać by ten czas był nie tylko odpoczynkiem ale również czymś dobrym dla ciała.

Voucher – bon podarunkowy na prezent

Bon podarunkowy to świetny pomysł na prezent zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. W naszych gabinetach oferujemy zabiegi modelujące ciało, redukujące cellulit i rzeźbiące mięśnie oraz zabiegi na twarz. Zabiegi na twarz odmładzające, liftingujące, redukujące przebarwienia i blizny. Chętnie korzystają z nich również Panowie. Dużą popularnością cieszy się również epilacja laserowa.

Możesz być pewny/a, że Twój bliski trafi w dobre ręce. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni kosmetolodzy, którzy doradzą i wybiorą odpowiedni zabieg, którzy przyniesie najlepsze efekty. W Onde Clinic korzystamy z medycznym technologii, których działanie potwierdzone jest klinicznie.

Jeśli nie wiesz jaki zabieg wybrać możesz również wykupić bon podarunkowy na dowolną kwotę. Nasi specjaliści podczas konsultacji poznają potrzeby klienta i proponują odpowiedni zabieg.

Oprócz szerokiej oferty zabiegowej możesz również wybrać profesjonalne kosmetyki do twarzy i ciała. Pięknie zapakowane w świąteczne pudełko na pewno ucieszą obdarowanego.